alexdasty

Чому?

Я довго думав та нарешті задав собі питання: «Чому Зеленський іде на вибори в президенти?» І не зміг відповісти собі на це питання.

Успішний шоумен, грошей кури не клюють, от навіщо це йому треба? Ще більше грошей? У нього немає ніякої іншої професії, ніж професія блазня. У найгіршому для нього випадку — вибору його президентом, він не повернеться більше до старої професії, а  стане політичним блазнем-наркоманом.

Програми у нього НЕМАЄ, команди з «маладих ліц» НЕМАЄ, самі риги пофарбовані у зелений колір, розуміння, що і як він буде робити також НЕМАЄ. Що є? Є кукловод/кукловоди, які фінансують цю обгортку від канфети для дурників.

Зрозуміло кому це потрібно. Коломойський хоче розорити нашу країну, вклавши у блазня малий прайс, думає отримати 7 млрд. доларів прибутку. росії потрібно знівелювати та дискредитувати нашу владу. Корисним ідіотам, які за нього голосують потрібне шоу, після закінчення якого стане так сумно, що піонери-пенсіонери завиють. Крайнього не знайдеш.

У піковому випадку перемогу ідіотизму над здоровим глуздом треба готуватися до поступової передачі влади людині із здоровим глуздом.

А загальний тренд відомий — голосують не за ЗЕ, а проти Пороха, хоча тих хто сумнівається, стає все більше. Я їм пропоную — не приходьте на вибори, коли сумніваєьесь. Погано що залишилося надто мало часу.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.